Skočiť na hlavný obsah

ELEKTRO-MOUB s.r.o.

Obchodné podmienky

1. Základné ustanovenia

Tieto VOP upravujú vzťahy medzi zmluvnými stranami kúpnej zmluvy, kedy na jednej strane je spoločnosť Elektro – MOUB, s.r.o. IČO: 45 647 674 , IČ DPH: SK2023074042, plátca DPH, so sídlom Hviezdoslavova 2077, 02201 Čadca, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, vložka č. 53265/L ako predávajúci (ďalej len „predávajúci“) a na strane druhej je kupujúci, ktorý môže byť aj spotrebiteľom (ďalej len „kupujúci“). Ďalšie informácie o predávajúcom sú uvedené na webovej stránke www.elektromoub.sk. v sekcii „O nás“.

2. Registrácia

Podmienkou pre objednávanie tovaru pomocou e-shopu je poskytnutie presnej adresy dodania a kontaktných údajov (e-mail + telefón). Na email Vás budeme informovať o Vašej objednávke a telefónne číslo použijeme v prípade, že Vás doručovateľ nezastihne na uvedenej adrese v deň predania zásielky.

3. Objednávky

Tovar na dobierku odosielame len pri nákupe nad 10 € !

Objednávky konečných spotrebiteľov prijímame iba v rámci SR a to prostredníctvom e-shopu na základe aktuálnej ponuky zverejnenej na www.elektromoub.sk. Tovar musí byť objednaný iba v celom balení alebo jeho násobkoch (napr. batérie). Zákazník dostane e-mailom informáciu o vzniku a uložení objednávky do nášho systému. V prípade, že tovar nie je na sklade, spotrebiteľ bude informovaný o čase, kedy bude doplnený na sklad.

4. Dodacie podmienky

Objednaný tovar bude doručený zákazníkovi do 3 pracovných dní od doručenia objednávky a to Slovenskou poštou.

5. Platobné podmienky

Objednaný tovar zasielame na dobierku. Cena dopravy a balného je 6,50 €. Poštovné sa líši podľa váhy objednávky objednaného tovaru.

6. Ceny

Ceny uvádzané v internetovom obchode našej spoločnosti sú maloobchodné ceny vrátane DPH a sú uvádzané za mernú jednotku. Za tieto ceny zákazník obdrží objednaný tovar. Naša spoločnosť si vyhradzuje právo na zmenu cien v dôsledku pohybu kurzov. Pri vybraných položkách sú ceny konečné, bez možnosti ďalších zliav. Zľavy sa uplatňujú pri nákupe nad 166 €. Hodnota zľavy je 5 %. Pri nákupe nad 332 € je zľava 10% z celého nákupu.

7. Záručné podmienky a reklamácie

Spotrebiteľ je oprávnený bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy do siedmych pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru alebo odo dňa uzavretia zmluvy a poskytnutí služby, na základe § 12 zákona 108/2000 Z.z. o zásielkovom predaji. Po odstúpení od zmluvy z uvedenej lehote, je predávajúci povinný tovar prevziať naspäť a vrátiť spotrebiteľovi najneskôr v lehote 15 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy cenu zaplatenú za tovar. Tovar musí byť vrátený v originálnom obale a so všetkým príslušenstvom. Nesmie byť poškodený ani vykazovať známky používania. Na tovar poskytujeme 24 mesačnú záručnú dobu odo dňa prevzatia zásielky zákazníkom. V prípade reklamácie, tú vybavujeme po dohode so zákazníkom v súlade s Občianskym zákonníkom a Reklamačným poriadkom našej spoločnosti.

8. Foto výrobkov

Fotky výrokov uvedené v internetovom obchode, v katalógu a ostatných materiáloch sú len ilustračné. Vo väčšine sa fotografie výrobkov zhodujú so skutočnosťou. Niektoré produkty sa však stále vyvíjajú a menia a preto sa dostupné fotografie výrobkov môžu líšiť od skutočnosti (napr. v dizajne).

9. Ochrana osobných údajov

Osobné údaje o zákazníkovi sú chránené pred zneužitím a sú určené iba pre komunikáciu so zákazníkom pri vybavovaní zákazky. V prípade súhlasu zákazníka môže naša spoločnosť zasielať informácie ako sú novinky, akciové ponuky a pod... V prípade, že zákazník nebude chcieť tieto informácie dostávať, bude jeho prianie akceptované. Zákazník odoslaním objednávky súhlasí so zhromažďovaním a používaním informácií o sebe a uskutočňovaných nákupoch. Predávajúci sa zaväzuje, že neposkytuje žiadne osobne údaje spotrebiteľa a ani žiadne ďalšie informácie o spotrebiteľovi tretej strane. Výnimkou sú osobné údaje spotrebiteľa nutné na doručenie tovaru, poskytnuté prepravcovi.

10. Odborné poradenstvo

V prípade akejkoľvek technickej otázky k tovaru Vám radi poradíme. K urýchleniu a uľahčeniu vybavenia Vašej otázky uvádzajte prosím „kód tovaru“ konkrétneho výrobku. S vašimi otázkami nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára.

11. Záverečné ustanovenia

Tieto Všeobecné obchodné podmienky sú platné a účinné od 1. 1. 2014. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeniť VOP bez predchádzajúceho upozornenia.